ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

  • ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ
  • ΟΜΑΔΑ
  • ΜΠΑΣΚΕΤ

Hot

Post Top Ad

Post Top Ad




27.11.21

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ : Άνετη επικράτηση στον Κορυδαλλό 77-15 την Προοδευτική

27.11.21

 


Εύκολο έργο είχε και στην 6η φετινή νίκη της η ομάδα κορασίδων μετά το 77-15 επί της Προοδευτικής στον Κορυδαλλό . Φυσικά έπαιξαν οι μικρότερες αφού ο αγώνας δεν αντεχει σε κριτική . 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15-77 

Διαιτητές : Κονταξάκης , Καλπάκος 

Δεκάλεπτα : 03-26, 8-40, 12-55, 15-77 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλαδούχος): Μαμακάκη , Μαραγκάκη , Σοφτά 2, Μπολτέτσου ,Τσακωνίτη , Τσίχλη , Σπυρολλάρι 13 , 

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σαβούρδος): Τσουρντού 6, Στολίγκα 16(2) , Αγραφιώτη 4, Βίγκα 14(1) , Συψή 2 ,  Μανωλοπούλου 16 , Σταθάτου 5, Στεργίου 4, Τζουνοπούλου 4, Καρδιασμένου 4, Παλόκα , Κωστοπούλου 2, 





                            ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                    12 6 6 0 459 199 
2.  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                        12 7 5 2 370 360 
3.  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ                              11 7 4 3 315 321 
4. .ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                9 5 4 1 379 201 
5.  ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                   9 5 4 1 289 185 
6.  ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ                               8 5 3 2 192 215 
7.  ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ                           7 6 1 5 205 366 
8.  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                        6 5 1 4 235 255
9.  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                            5 5 0 5 141 292 
10. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ                                      5 5 0 5 105 296


Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8Η   04/12/2021
15.15 ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 
20.30 ΚΛ ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 
20.30 ΚΛ ΝΕΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ  16.00 ΚΛ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 
Περισσότερα...

Μίνι κορίτσια για φίλημα , νίκησαν 70-46 τον Κρόνο Αγ. Δημ.

27.11.21


Ενα ακόμη σπουδαίο παιχνίδι για τα μίνι κορίτσια μας που νίκησαν 70-47 τον Κρόνο Αγ. Δημ. στο κλειστό Λάμπρου Κατσώνη . Οχι δεν ειναι η νίκη , ούτε το ροζ φύλο για τα πιτισιρίκια μας στο τουρνουά "Gianna Bryant" που διοργανώνει ο σύλλογός μας για μια ακόμη χρονιά . Είναι που μας κάνουν όλους υπερήφανους και υπερήφανες οι "μπόμπιρες με τα πουά" που αποδεικνύουν  καθημερινά ότι μπορούν να αποτελέσουν την επόμενη μέρα του γυναικείου . Μπράβο στους μικρούς "διαβόλους" τόσο στα δικά μας όσο και στου Κρόνου γιατί το τουρνουά μας είναι το μόνο σε ολόκληρο το Πανελλήνιο !!!  Αν αυτό δεν είναι παράσημο , τότε ποιό είναι ? 

 




Περισσότερα...

25.11.21

ΝΕΑΝΙΔΕΣ : Αδίκησαν τον εαυτό τους και ήττα στις λεπτομέρειες στο φινάλε από τον Κρόνο Αγ. Δημ. 59-51

25.11.21

 





Οι νεανίδες μας έκαναν κατάθεση ψυχής στον Αγ. Δημήτριο αλλά παρότι ήταν μπροστά στο σκορ στα 3/4 της αναμέτρησης , έχασαν το καθαρό μυαλό και τελικά λύγισαν στο τελευταίο δεκάλεπτο με 59-51 σπό τον γηπεδούχο Κρόνο γνωρίζοντας την πρώτη τους ήττα στο πρωτάθλημα .

Η κούραση και τα κρίσιμα χαμένα αμυντικά ριμπάουντς αποδείχθηκαν μοιραία για τα κορίτσια μας που ακολούθησαν ορθά το  πλάνο του κόουτς  στην μεγαλύτερη διάρκεια του ματς . Μάλιστα προηγήθηκαν 24-33 στο ημίχρονο και 36-42 στο 30΄ . Στο τελευταίο δεκάλεπτο οι γηπεδούχες με την πλάτη στον τοίχο , πίεσαν πολύ,  εκμεταλλεύτηκαν και την αποβολή με 5ο φάουλ της Αναστασάκου και πήραν μια αναλογικά υπερβολικά μεγάλη διαφορά , έτσι όπως εξελίχτηκε ο αγώνας ντέρμπι αήττητων και πρωτοπόρων. 

Πολλά συγχαρητήρια στα κορίτσια μας για την υπερπροσπάθεια σε ένα από τα πολλά μεγάλα ματς που έχει η σεζόν . 

 Διαιτητές : Τζίμης, Μιχαλοπούλου

Δεκάλεπτα : 16-17, 24-33, 36-42, 59-51

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Σταμούλης , Πύρρου): Μπλιθικιώτη 13(1), Σεγούρα 14, Τσούρτη 2, Ραφτοπούλου , Ρετσινά, Γρηγοροπούλου 2, Τσάμη 15, Παχνή , Γεωργακοπούλου 6(1) , Δραμιτινού 4, Φρέρη 3

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Δήμου) : Στολίγκα 23(3), Ντάκα 7(2), Μαργέλου 3, Σταμούλου 11, Κοσκινά 6(1) , Αναστασάκου 1, Τσουρντού

Στα άλλα ματς της 6ης αγωνιστικής :Πανελευσινιακός - Ελευθερία Μοσχ. 38-74 ,Δάφνη Αγ. Δημ. -Ατρόμητος 63-52




ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

1 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ                        12 6 6 0 405 221 
2 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                                      9 5 4 1 323 239
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ                                       9 6 3 3 338 312 
4 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                   8 5 3 2 231 271 
5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                                                     7 6 1 5 202 267 
6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ                                             6 5 1 4 209 293 
7 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ                                                6 5 1 4 179 284

Ο α΄ γύρος ολοκληρώνεται την ερχόμενη Τετάρτη 1.12.21
κλ. Λ. Κατσώνη 21.15 Εσπερίδες Καλλιθέας -Δάφνη Αγίου Δημητρίου 
κλ. Καμινίων 22.00 Ατρόμητος Πειραιά - Πανελευσινιακός 
Περισσότερα...

22.11.21

Η εξέλιξη στο τουρνουά μίνι κοριτσιών Gianna Bryant (2η αγωνιστική)

22.11.21

 




1Η ΑΓΩΝ. ΣΑΒΒΑΤΟ 13.11.21

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 18.30 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 58-39 

ΑΝ, ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ. –ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 38-42

 

2Η ΑΓΩΝ.ΣΑΒΒΑΤΟ  20.11.21

ΑΝ. ΓΕΡΑΚΑ 12.30 ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26-23

ΑΝ. ΒΟΥΛΑΣ 14.00  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.  38-47

 

3Η ΑΓΩΝ. ΣΑΒΒΑΤΟ 27.11.21

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.45  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ. 70-47

ΑΝ ΓΕΡΑΚΑ 14.15 ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ- ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 44-27

 

4Η ΑΓΩΝ. ΣΑΒΒΑΤΟ 04.12.21

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.

 

5Η ΑΓΩΝ. ΣΑΒΒΑΤΟ 11.12.21

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 18.30  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΑΝ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜ. 13.00  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.- ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 

6Η ΑΓΩΝ.18.12.21

ΑΝ. ΝΕΟ  ΑΓ. ΔΗΜ. 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.- ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ


ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ


ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

Έδρα: Κλ. Βούλας Γεννηματάς  (Λυκούργου και Βενιζέλου 17 Βούλα  τηλ.2108953823
Γραφεία: Κλ. Βούλας Γεννηματάς  (Λυκούργου και Βενιζέλου 17 Βούλα  τηλ.2108953823
Χρώματα: Μπλέ –Κόκκινο –Άσπρο  Πρόεδρος: Βασιλειάδης Χρήστος
Υπεύθυνοι: Κετσελίδης Γεώργιος 6947771986
Προπονητής: Πολίτης Πάνος  6980117457  Email : info@proteasvoulas.gr     panospolitis1984@gmail.com  

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

Έδρα: Νέο κλ. Αγ. Δημητρίου (Eλευθερωτών 25) 2109734794 
Γραφεία: Νέο κλ. Αγ. Δημητρίου (
Eλευθερωτών 25) 2109734794 
Χρώματα: Κόκκινο –Άσπρο  Πρόεδρος: Σκουλίκας Δημήτρης
Υπεύθυνοι: Κουτσοβασίλης Γιάννης 6972118610
Προπονητής:Γιαπιτζάκης Γιώργος 6980646230 

Email : 
kronosbcmail@gmail.com 
 


    

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Έδρα : Κλ. Εσπερος Καλλιθέα (Μίλωνος και Χαρ. Τρικούπη  Καλλιθέα )2109239607

Γραφεία:  Μίλωνος 2 & Χαρ. Τρικούπη κλ. Έσπερος 2109239607 fax 2109214944

Xρώματα: Kίτρινο -Μπλε Πρόεδρος : Σάββας Βαλαβάνης 6932389668 

Υπεύθυνοι : Κοσκινάς Γεώργιος 6938042001   

Προπονητής: Νικολακοπούλου Φαίη 6994201619

Email  esperideskallitheas@gmail.com 

 

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ  

Έδρα: Κλειστό Γέρακα (Λεωφ. Γέρακα &, Ηρακλειάς ) 2106655412 
Γραφεία: Κλειστό Γέρακα (
Λεωφ. Γέρακα &, Ηρακλειάς ) 2106655412 
Χρώματα: Μωβ  –Άσπρο  Πρόεδρος: Βασίλης Στεργίου
Υπεύθυνοι: Γεωργακόπουλος Γεώργιος 6948514645

Προπονητής: Γεωργακόπουλος Γεώργιος 6948514645
Email   
info@kronosgerakawbc.gr 


Περισσότερα...

H εξέλιξη στο τουρνουά παγκορασίδων "Ηλίας Φωτεινάκης" 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22.11.21


 Η εξέλιξη του 15ου τουρνουά παγκορασίδων «Ηλίας Φωτεινάκης» των Εσπερίδων Καλλιθέας εχει  ως εξής : 

15Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ

 

A΄ ΓΥΡΟΣ  

1Η ΑΓΩΝ 31.10.21

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ 13.00  ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  53-62 

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 08.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 47-24

ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 18.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 32-59

  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΕΠΟ


2Η ΑΓΩΝ 07.11.21

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 08.45  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 60-46

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.45  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 61-34

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ 13.15   ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 33-27

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΠΟ

3Η ΑΓΩΝ 14.11.21

 13.11.21  ΚΛ. KOΡΩΝΑΙΟΣ 15.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19-52

14.11.21 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  14.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 73-22

14.11.21 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 38-36

 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΡΕΠΟ

4Η ΑΓΩΝ 21.11.21

ΑΝΑΒΟΛΗ ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 60-42

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 12.00   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 49-32

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΕΠΟ

5Η ΑΓΩΝ 28.11.21

ΚΛ ΒΑΡΙΚΑΣ  10.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  12.30   ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛ.  Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 18.15   ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΡΕΠΟ 

6Η ΑΓΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 01.12.21

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 19.00  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

                                                                                                    ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΡΕΠΟ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ 

7Η ΑΓΩΝ 05.12.21

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 13.00     ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 08.45  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  ΡΕΠΟ

 

  

                                                                             Β΄ΓΥΡΟΣ

1Η ΑΓΩΝ 12.12.21

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗ 18.15   ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΕΠΟ

2Η ΑΓΩΝ 19.12.21

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 12.15  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΡΕΠΟ

3Η ΑΓΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 22.12.21

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 21.30  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21.30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ  ΡΕΠΟ

4Η ΑΓΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ  05.01.21

 ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21.30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  21.15 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΡΕΠΟ

5Η ΑΓΩΝ 09.01.22

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 08.45  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  ΡΕΠΟ

6Η ΑΓΩΝ 16.01.22

ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΟΣ  - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΡΕΠΟ

 

7Η ΑΓΩΝ 23.01.22

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ12.15  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΡΕΠΟ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ

*Α.Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Έδρα: Κλ. Αγ. Δημητρίου (Θεομήτορος 80 Αγ. Δημήτριος) τηλ. 9817805
Γραφεία: Θεομήτορος 80 Αγ. Δημήτριος  τηλ 2130235096 fax. 9951717 
Χρώματα: Mπλε –Πορτοκαλί Πρόεδρος: Λειβαδάρας Χριστόφορος 6976618404
Υπεύθυνοι: Τερκεσίδης Ραφαήλ 6972148282   
Προπονητής : Τερκεσίδης Ραφαήλ 6972148282   
Email : 
info@dafniagioudimitriouwbc.gr    
athkakouri@yahoo.gr

 

 

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

Έδρα: Κλ. Βούλας Γεννηματάς  (Λυκούργου και Βενιζέλου 17 Βούλα  τηλ.2108953823
Γραφεία: Κλ. Βούλας Γεννηματάς  (Λυκούργου και Βενιζέλου 17 Βούλα  τηλ.2108953823
Χρώματα: Μπλέ –Κόκκινο –Άσπρο  Πρόεδρος: Βασιλειάδης Χρήστος
Υπεύθυνοι: Κετσελίδης Γεώργιος 6947771986
Προπονητής: Πολίτης Παναγιώτης  6980117457 
Email : 
info@proteasvoulas.gr    panospolitis1984@gmail.com 

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

Έδρα: Νέο κλ. Αγ. Δημητρίου (Eλευθερωτών 25) 2109734794 
Γραφεία: Νέο κλ. Αγ. Δημητρίου (
Eλευθερωτών 25) 2109734794 
Χρώματα: Κόκκινο –Άσπρο  Πρόεδρος: Σκουλίκας Δημήτρης
Υπεύθυνοι: Τσιρογιώργης Γεώργιος 6944366386 -Σταμούλης Δημήτριος  6937810545  
Προπονητής: 
Aνδρεοπούλου Κατερίνα 6941570707
Email : 
kronosbcmail@gmail.com 
tsirosg@yahoo.gr 


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Έδρα : Κλ. «Ανδρέας Βαρίκας»   (Αγ, Ανδρέα 16 Ν. Σμύρνη  )

Γραφεία:  Ι. Χρυσοστόμου 1 Ν. Σμύρνη 2109339335 –fax 2109323550

Xρώματα: Kόκκινο -Μπλε Πρόεδρος : Άρης Μισαηλίδης 

Υπεύθυνοι : Κοψιάς Νικόλαος 6977016197

Προπονητής: Δενδρινός Αλέξανδρος 6948745418

Email   panioniosba@gmail.com   

    

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Έδρα : Κλ. Εσπερος Καλλιθέα (Μίλωνος και Χαρ. Τρικούπη  Καλλιθέα )2109239607

Γραφεία:  Μίλωνος 2 & Χαρ. Τρικούπη κλ. Έσπερος 2109239607 fax 2109214944

Xρώματα: Kίτρινο -Μπλε Πρόεδρος : Σάββας Βαλαβάνης 6932389668 

Υπεύθυνοι : Κοσκινάς Γεώργιος 6938042001   

Προπονητής: Σαββούρδος Γεώργιος 6977455943

Email  esperideskallitheas@gmail.com 

 

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ  

Έδρα: Κλειστό Γέρακα (Λεωφ. Γέρακα &, Ηρακλειάς ) 2106655412 
Γραφεία: Κλειστό Γέρακα (
Λεωφ. Γέρακα &, Ηρακλειάς ) 2106655412 
Χρώματα: Μωβ  –Άσπρο  Πρόεδρος: Βασίλης Στεργίου
Υπεύθυνοι: Γεωργακόπουλος Γεώργιος 6948514645

Προπονητής: Γεωργακόπουλος Γεώργιος 6948514645
Email   
info@kronosgerakawbc.gr 


 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

¨Εδρα : Κλειστό Π. Γιαννακόπουλος (Αν. Τσόχα και Π. Κυριάκου Αμπελόκηποι)

Γραφεία:  Παράσχου 143 3ος όροφος τηλ.2106446291

Xρώματα: Πράσινο –Λευκό  Πρόεδρος : Τάκης Μαλακατές Υπεύθυνοι : Μάκης Κουτσονικόλας  6947705704 

Προπονητής: Τσεμπέρης Γιάννης 6984459948 

Email m.koutsonikolas@panathinaikos1908.com

Περισσότερα...

Post Top Ad