Εύκολη νίκη με 40-24 πέτυχε η ομάδα κορασίδων Β΄ στον Αγ. Δημήτριο επί της ομάδας του Αστέρα Αγ. Δημ. . Έτσι διατηρεί το αήττητο στα τέσσερα ματς που έχει δώσει φέτος και τα κορίτσια μας που είναι ουσιαστικά οι παγκορασίδες παίρνουν εμπειρίες .
![](http://4.bp.blogspot.com/-ahKP1CI5qKQ/Um2X0CxIlxI/AAAAAAAARQ4/3iP_NVFTc5Q/s320/IMGP3713.jpg)
![](http://1.bp.blogspot.com/-4DCmkT76E_I/Um2X1FKtDUI/AAAAAAAARRA/xpUMiodQ1q0/s320/IMGP3733.jpg)
Β΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
AΣΤΕΡΑΣ
ΑΓ. ΔΗΜ. – ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ 24-40
Διαιτητής : Αυγερινός
Δεκάλεπτα
: 02-14 , 08-26, 15-31, 24-40
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Αποστολάκης): Πετράκη , Κούτσικα 7, Ζάμπου Σ. , Γουδέλη , Καραμπίκα 3, Γεωργοσούλη , Καρανίκου 12. Γιαννούλα , Μαϊδώνη 2 Γεωργοπούλου , Ζάμπου Αμ.
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ(Παυλοπούλου): Κριτσιδήμα 6, Κομποχόλη 6, Σκορδά Β. 11 , Βασιλακοπούλου 11 , Εγγέλη 2, Σακοράφα 4, Σκορδά Π. , Μιχαλοπούλου , Κονόμη , Γιαννακοπούλου , Σακοράφα Χ.
![](http://4.bp.blogspot.com/-nw6LCPCtxjY/Um2X3NgXSmI/AAAAAAAARRQ/yR13YEB0D2U/s320/IMGP3740.jpg)