Καθαρή νίκη των κορασίδων στην Αργυρούπολη με ...παρέλαση στην Αργυρούπολη (57-30) - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

30.10.14

Με μια ικανοποιητική εμφάνιση οι κορασίδες μας νίκησαν εύκολα τον ΑΟΝΑ στην Αργυρούπολη 57-30 και διατήρησαν το αήττητο και στην Εθνική εορτή . Οι μικρές μας πήραν από νωρίς το προβάδισμα και το εδραίωσαν στο γ΄ δεκάλεπτο . Όπλο για τα πιτσιρίκια του Διονύση Κουκουζέλη η άμυνα που σε κάποια σημεία ήταν εξαιρετική . Δεν υστέρησε κάποια από τις κοπέλες μας ενώ μόνο δυσάρεστο ήταν το διάστρεμμα που υπέστη η Έφη Σακοράφα στο γ΄ δεκάλεπτο και της ευχόμαστε όλοι περαστικά .
ΑΟΝΑ –ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30-57

Διαιτητές: Φλώρος , Μελισσάρης
Δεκάλεπτα : 12-17, 18-33, 19-45, 30-57
AONA (Θεοφανίδης): Κουκουλιτάκη , Θεοφανίδη Ξ. , Ντούπη , Χριστοπούλου , Γεροβασίλη , Παπακωνσταντίνου Α. 2, Παπακωνσταντίνου Δ. 6 , Καλούδη , Μήτα , Θεοφανίδη Α. 2, Τζίνα 2 Αντωνιουδάκη 8
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Κουκουζέλης): Δόνα 5, Στεφανίδου 4, Κριτσιδήμα 3, Σακοράφα , Χατζηλεοντή 2, Σταυροπούλου 5, Βασιλακοπούλου 2, Τζινλή 10, Παπαδημητρίου , Σκορδά Β. 6, Κομποχόλη 13(2), Μποντούρογλου 7