Ήττα στο τέλος για τις παγκορασίδες από την Ελευθερία Μοσχάτου (48-51) - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

5.10.15

Ήττα στο τέλος για τις παγκορασίδες από την Ελευθερία Μοσχάτου (48-51)

Σε ένα ματς που κρίθηκε στο φινάλε στις λεπτομέρειες οι παγκορασίδες της Ελευθερίας Μοσχάτου νίκησαν τα κορίτσια μας 51-48 στο κλ. Λ. Κατσώνη . Οι μικρές μας ήταν νευρικές κξαι παρότι είχαν προβάδισμα στην μεγαλύτερη διάρκεια στο τελευταίο δεκάλεπτο δεν μπόρεσαν να διατηρήσουν το προβάδισμα με τον κόουτς να δίνει χρόνο σε όλα τα κορίτσια . Ρούτση και Μαλλιαρού ξεχώρισαν από τις νικήτριες ενώ από την ομάδα μας Ρούτση και Γιαννακοπούλου .

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 48-51

Διαιτητής Φουκόπουλος
Δεκάλεπτα : 15-12, 26-26, 40-35, 48-51
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Κουκουζέλης): Παπαδοπούλου , Μιχαλοπούλου 3, Χαρούνι , τζουνοπούλου 2, Μόκα 3, Γιαννακοπούλου 10(1), Μυκονιάτη , Πάγγου 4, Μούτσα 18(1) , Σπανού 2, Μαχαίρα , Κονόμη

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Παπαναστασίου): Καπαρουδάκη , Μπουρσούκη 2, Τζιούτζιου 6, Βώλου 2, Τάραμα 4(1) Ρήγα, Τσίρκα 5, Ρούτση 16 , Κρητικοπούλου 6, Αετοπούλου , Μαλλιαρού 10

Στα άλλα ματς της 2ης αγωνιστικής του ¨Φ. Γιαννακόπουλος"¨

Κρόνος Γέρακα - Προοδευτική 81-22 και
Κρόνος Αγ. Δημ. - Π. Φάληρο 56-35

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο ikaroswbc GameCenter