![](https://3.bp.blogspot.com/-AVQ_MGn_vvA/Vw7FulF3bBI/AAAAAAAAmto/EYkb4xHMbT4U3Ikx6LLTUc5BFvT-_UEjQCLcB/s320/%25CE%25BD%25CE%25B5%25CE%25B1%25CE%25BD%2B5.jpg)
Ήταν μια πολύ καλή εμφάνιση των κοριτσιών και με αρκετές κορασίδες στην σύνθεση που για μια ακόμη φορά ανταποκρίθηκαν και προσέφεραν σημαντικά στις μεγάλες .
Γενικά αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στις μεγάλες που πρόσθεσαν ένα ακόμη μετάλλιο στην συλλογή τους και πράγματι το άξιζαν...
Διαιτητές Αντωνιάδης Τεφτίκης
Δεκάλεπτα: 06-09, 18-19, 20-32, 34-46
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Μεσσήνης, Τσουκαλά): Λειβαδάρα , Σπυριδοπούλου 5(1) , Νάκου Παγώνη , Διναμάρκα ,Παπαγεωργίου 3, Λέκα 6, Κιπ 5 ,Κρικέλα ,Ζουρτσάνου 9, Καρδάκου 6