![](https://2.bp.blogspot.com/-q-iil7I2iBA/V4ngzMYblFI/AAAAAAAAoIk/0wlsYfC2VO8yTi2k_UeslVyiiBq9M8BTACLcB/s320/DSC01062.JPG) |
Μικρές και μεγάλοι εν δράσει |
Ένα οικογενειακό αποχαιρετιστήριο πάρτι έκλεισε με τον καλύτερο τρόπο την φετινή σεζόν 2015-16 στο κλειστό γυμναστήριο "Έσπερος". Η τελευταία προπόνηση περιλάμβανε σε ένα εορταστικό κλίμα ένα παιχνίδι μπαμπάδων μαμάδων με τα μικρά παιδιά κορίτσια αλλά και αγόρια , που σκόρπισε χαρά και χαμόγελα σε όλους . Μια οικογένεια στην οποία προστέθηκε στο φινάλε η Βάλια Κορδαλή που μετά την επέμβαση κάνει ολοένα και πιο πολλά βήματα επιστροφής στα δρώμενα (πέντε μήνες μακριά πιά) . Ακολούθησε μια μεγάλη γιορτή , ένα ρεφενέ πάρτι , με φαγητά σουβλάκια, πίτες από τις μαμάδες, αναψυκτικά , γλυκά τα οποία τίμησαν δεόντως άπαντες και άπασες .Επίσης το πρόγραμμα περιλάμβανε μια συμφωνία του συλλόγου με την 18χρονη Κατερίνα Πολίτη που θα ενισχύσει γυναίκες και νεανίδες .
Καλό καλοκαίρι σε όλους και όλες . Γεμίστε τις μπαταρίες σας . Έρχεται μια αξέχαστην χρονιά για όλες....
![](https://2.bp.blogspot.com/-EUPDP_42Muw/V4ng0gOLQII/AAAAAAAAoI0/cTgLvWnncOQ7FPYRk0JAe6k81nkK1qnCACEw/s320/DSC01066.JPG) |
Η τελετή λήξης περιλάμβανε και φαγητό και ποτό...
|
![](https://3.bp.blogspot.com/-herBCqu33j4/V4ng2XUMi-I/AAAAAAAAoJE/6Q-8fgIHkeYcGmj0Dpobse-10ty2iRqiQCLcB/s320/btz%2Bchrlb%2Bkrdl.JPG) |
Κοντά μας στον δρόμο της αποκτάστασης η Βάλια Κορδαλή
η άρτι επιστρέφουσα Ασπασία Μπιτζίλου και φυσικά η Κυριακή Χαραλαμπίδου
|
![](https://3.bp.blogspot.com/-jdz8xUxwpjI/V4ng1Hnt9BI/AAAAAAAAoI4/nUfYUpyk4wkMq8gBmvnaeuaqci0ZLzGwACLcB/s320/DSC01069.JPG) |
Βάνα, Τάνια και Ρόζμαρι
|
![](https://1.bp.blogspot.com/-1kxTb8VA5wo/V4q2pYalqjI/AAAAAAAAoJY/zgmZc1uOxPABT9yOs0e_uomwWgGLAZEpgCLcB/s320/13718613_632823693549435_1642930010076107635_n.jpg) |
Tα μπουγέλα απαραίτητα στο τέλος της σεζόν |
![](https://2.bp.blogspot.com/-_9ynrQSQ7wU/V4ng2chwsMI/AAAAAAAAoJA/YnERaa078dcj2WcyAgA3AfcXqRnDwpZ3gCLcB/s320/DSC01073.JPG) |
Μερικά από τα πιτσιρίκια μας (γενιές )
|
![](https://3.bp.blogspot.com/-N0D8bFHresA/V4ng0iCZlJI/AAAAAAAAoIw/Sunoa5_qd7o2iZYfI5IY5bNpXtRd4EIXgCLcB/s320/DSC01068.JPG)
|
Ο κόουτς με την Πολίτη το νέο απόκτημα
|