![](https://3.bp.blogspot.com/-iCAEWy2SiKc/WwCGVPKAh8I/AAAAAAAA3Vo/p7ZtmOKa5N4XZCy4MfIftUe2sqtFLxqawCLcBGAs/s320/%25CE%25BB%25CE%25B9%25CF%2584%25CF%2583%25CE%25B9.jpg)
![](https://1.bp.blogspot.com/-LKjEaWaz0zI/WwCGa55_oyI/AAAAAAAA3Vs/BkT8e_T1D6wc7RbqFE40G1yviPC5svooACLcBGAs/s320/roube.jpg)
Όλα δείχνουν ότι η Χριστίνα Λίτσι μετά από δύο εξαιρετικές σεζόν στις Εσπερίδες Καλλιθέας θα αγωνιστεί από την νέα χρονιά στον Ολυμπιακό και με την σύμφωνη γνώμη του "κατασκευαστή¨ Αρκαδίου Ρεθύμνου στο οποίο η 21χρονη φόργουορντ σέντερ ανήκει και σίγουρα αξίζει τα εύσημα . Δύο χρόνια με τεχνικό τον πρωτομάστορα Γιώργο Ρουμπελάκη και υπό την στέγη της ομάδας μας, αποδείχθηκαν "καυτός" συνδυασμός και η εκατέρωθεν δουλειά, , με την συνεργασία φυσικά και όλων των κοριτσιών της ομάδας , αναγνωρίστηκαν μέσα από την πρόταση της καθόλα αναγνωρισμένης κορυφαίας ελληνικής ομάδας και η Χριστίνα πιάνει λιμάνι . Είμαστε όλοι στον σύλλογο υπερήφανοι για την Χριστίνα μας και της ευχόμαστε ολόψυχα να βελτιωθεί΄ακόμη περισσότερο και να πραγματώσει τα όνειρα και τις φιλοδοξίες της . Το σχολείο-εργοστάσιο της Καλλιθέας συνεχίζει να δουλεύει και να δείχνει τον δρόμο ....