Το πρόγραμμα του κυπέλλου - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

  • ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ
  • ΟΜΑΔΑ
  • ΜΠΑΣΚΕΤ

Hot

Post Top Ad

19.8.19

Το πρόγραμμα του κυπέλλου


Ε.Ο.Κ.
Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών 2019-2020
Α' Φάση - 1ος Όμιλος
---------------------------------
1η Αγωνιστική - Κυριακή 15/09/2019
01. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
02. ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
03. ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
04. ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
05. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ
06. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 22/09/2019
13.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 01 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 02
14.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 03 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 05

3η Αγωνιστική - Κυριακή 29/09/2019
17.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 13 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 06
18.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 14 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 04

Α' Φάση - 2ος Όμιλος
---------------------------------
1η Αγωνιστική - Κυριακή 15/09/2019
07.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
08.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
09.ΜΕΝΤ - ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ
10.ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
11.ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
12.ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 22/09/2019
15.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 07 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 11
16.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 10 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 08

3η Αγωνιστική - Κυριακή 29/09/2019
19.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 09 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 12
20.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 15 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 16

Β'Φάση / Κυριακή 06/10/2019
21.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 17 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 19
22.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
24.ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
25.ΑΣ ΠΑΟΚ - ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
26.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 20 - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
27.ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
28.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 18 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

Γ'Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Κυριακή 29/12/2019
29.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 27 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 21
30.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 28 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 25
31.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 26 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 22
32.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 24 - ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 23

Δ'Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Τετάρτη 18 Μαρτίου 2020
33. - 
34. - 

Τελικός/ Κυριακή 22 Μαρτίου 2020
36. Νικητής Α33 - Νικητής Α34

Post Top Ad