Η κλήρωση και το πρόγραμμα του τουρνουά παγκορασίδων 21-22 "Ηλίας Φωτεινάκης" - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

  • ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ
  • ΟΜΑΔΑ
  • ΜΠΑΣΚΕΤ

Hot

Post Top Ad




23.10.21

Η κλήρωση και το πρόγραμμα του τουρνουά παγκορασίδων 21-22 "Ηλίας Φωτεινάκης"

 





Η κλήρωση του 15ου τουρνουά παγκορασίδων «Ηλίας Φωτεινάκης» των Εσπερίδων Καλλιθέας ,  έγινε και αναλυτικά τα ζευγάρια και οι ημερομηνίες εχουν ως εξής : 

15Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ

 

A΄ ΓΥΡΟΣ  

1Η ΑΓΩΝ 31.10.21

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ  

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΕΠΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/11/21 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ 

2Η ΑΓΩΝ 07.11.21

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 13.00  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ- ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ -

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΠΟ

3Η ΑΓΩΝ 14.11.21

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΡΕΠΟ

4Η ΑΓΩΝ 21.11.21

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΕΠΟ

5Η ΑΓΩΝ 28.11.21

ΚΛ ΒΑΡΙΚΑΣ   ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛ.  Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 18.15   ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΡΕΠΟ 

6Η ΑΓΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 01.12.21

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

                                                                   ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΡΕΠΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/11/21 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ 

7Η ΑΓΩΝ 05.12.21

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ  ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 13.00     ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  ΡΕΠΟ

 

  

                                                                             Β΄ΓΥΡΟΣ

1Η ΑΓΩΝ 12.12.21

 ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ -  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗ 18.15  ΕΣΠΕΡΟΥ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΕΠΟ

2Η ΑΓΩΝ 19.12.21

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ  ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΡΕΠΟ

3Η ΑΓΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 22.12.21

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ  ΡΕΠΟ

4Η ΑΓΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ  05.01.21

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  21.15 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΡΕΠΟ

5Η ΑΓΩΝ 09.01.22

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  ΡΕΠΟ

6Η ΑΓΩΝ 16.01.22

ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΟΣ  - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΡΕΠΟ

 

 

7Η ΑΓΩΝ 23.01.22

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΡΕΠΟ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ

Α.Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Έδρα: Κλ. Αγ. Δημητρίου (Θεομήτορος 80 Αγ. Δημήτριος) τηλ. 9817805
Γραφεία: Θεομήτορος 80 Αγ. Δημήτριος  τηλ 2130235096 fax. 9951717 
Χρώματα: Mπλε –Πορτοκαλί Πρόεδρος: Λειβαδάρας Χριστόφορος 6976618404
Υπεύθυνοι: Τερκεσίδης Ραφαήλ 6972148282   
Προπονητής : Τερκεσίδης Ραφαήλ 6972148282   
Email : 
info@dafniagioudimitriouwbc.gr    
athkakouri@yahoo.gr

 

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

Έδρα: Κλ. Βούλας Γεννηματάς  (Λυκούργου και Βενιζέλου 17 Βούλα  τηλ.2108953823
Γραφεία: Κλ. Βούλας Γεννηματάς  (Λυκούργου και Βενιζέλου 17 Βούλα  τηλ.2108953823
Χρώματα: Μπλέ –Κόκκινο –Άσπρο  Πρόεδρος: Βασιλειάδης Χρήστος
Υπεύθυνοι: Κετσελίδης Γεώργιος 6947771986
Προπονητής:
Email :
info@proteasvoulas.gr     

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

Έδρα: Νέο κλ. Αγ. Δημητρίου (Eλευθερωτών 25) 2109734794 
Γραφεία: Νέο κλ. Αγ. Δημητρίου (
Eλευθερωτών 25) 2109734794 
Χρώματα: Κόκκινο –Άσπρο  Πρόεδρος: Σκουλίκας Δημήτρης
Υπεύθυνοι: Τσιρογιώργης Γεώργιος 6944366386 -Σταμούλης Δημήτριος  6937810545  
Προπονητής:
Aνδρεοπούλου Κατερίνα 6941570707
Email :
kronosbcmail@gmail.com 
tsirosg@yahoo.gr 


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Έδρα : Κλ. «Ανδρέας Βαρίκας»   (Αγ, Ανδρέα 16 Ν. Σμύρνη  )

Γραφεία:  Ι. Χρυσοστόμου 1 Ν. Σμύρνη 2109339335 –fax 2109323550

Xρώματα: Kόκκινο -Μπλε Πρόεδρος : Άρης Μισαηλίδης 

Υπεύθυνοι : Κοψιάς Νικόλαος 6977016197

Προπονητής: Δενδρινός Αλέξανδρος 6948745418

Email :   panioniosba@gmail.com   

    

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Έδρα : Κλ. Εσπερος Καλλιθέα (Μίλωνος και Χαρ. Τρικούπη  Καλλιθέα )2109239607

Γραφεία:  Μίλωνος 2 & Χαρ. Τρικούπη κλ. Έσπερος 2109239607 fax 2109214944

Xρώματα: Kίτρινο -Μπλε Πρόεδρος : Σάββας Βαλαβάνης 6932389668 

Υπεύθυνοι : Κοσκινάς Γεώργιος 6938042001   

Προπονητής: Σαββούρδος Γεώργιος 6977455943

Email :  esperideskallitheas@gmail.com 

 

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ  

Έδρα: Κλειστό Γέρακα (Λεωφ. Γέρακα &, Ηρακλειάς ) 2106655412 
Γραφεία: Κλειστό Γέρακα (
Λεωφ. Γέρακα &, Ηρακλειάς ) 2106655412 
Χρώματα: Μωβ  –Άσπρο  Πρόεδρος: Βασίλης Στεργίου
Υπεύθυνοι: Γεωργακόπουλος Γεώργιος 6948514645

Προπονητής: Γεωργακόπουλος Γεώργιος 6948514645
Email   :
info@kronosgerakawbc.gr 


 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

¨Εδρα : Κλειστό Π. Γιαννακόπουλος (Αν. Τσόχα και Π. Κυριάκου Αμπελόκηποι)

Γραφεία:  Παράσχου 143 3ος όροφος τηλ.2106446291

Xρώματα: Πράσινο –Λευκό  Πρόεδρος : Τάκης Μαλακατές Υπεύθυνοι : Μάκης Κουτσονικόλας    

Προπονητής: Τσεμπέρης Γιάννης

Email m.koutsonikolas@panathinaikos1908.gr


Post Top Ad