H εξέλιξη στο τουρνουά παγκορασίδων "Ηλίας Φωτεινάκης" 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

  • ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ
  • ΟΜΑΔΑ
  • ΜΠΑΣΚΕΤ

Hot

Post Top Ad




22.11.21

H εξέλιξη στο τουρνουά παγκορασίδων "Ηλίας Φωτεινάκης" 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ



 Η εξέλιξη του 15ου τουρνουά παγκορασίδων «Ηλίας Φωτεινάκης» των Εσπερίδων Καλλιθέας εχει  ως εξής : 

15Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΙΑΣ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ

 

A΄ ΓΥΡΟΣ  

1Η ΑΓΩΝ 31.10.21

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ 13.00  ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  53-62 

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 08.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 47-24

ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 18.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 32-59

  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΕΠΟ


2Η ΑΓΩΝ 07.11.21

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 08.45  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 60-46

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.45  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 61-34

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ 13.15   ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 33-27

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΠΟ

3Η ΑΓΩΝ 14.11.21

 13.11.21  ΚΛ. KOΡΩΝΑΙΟΣ 15.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19-52

14.11.21 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  14.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 73-22

14.11.21 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 38-36

 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΡΕΠΟ

4Η ΑΓΩΝ 21.11.21

ΑΝΑΒΟΛΗ ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 60-42

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 12.00   ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 49-32

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΕΠΟ

5Η ΑΓΩΝ 28.11.21

ΚΛ ΒΑΡΙΚΑΣ  10.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  12.30   ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛ.  Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 18.15   ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΡΕΠΟ 

6Η ΑΓΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 01.12.21

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 19.00  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

                                                                                                    ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΡΕΠΟ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ 

7Η ΑΓΩΝ 05.12.21

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 13.00     ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 08.45  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  ΡΕΠΟ

 

  

                                                                             Β΄ΓΥΡΟΣ

1Η ΑΓΩΝ 12.12.21

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗ 18.15   ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ- ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΡΕΠΟ

2Η ΑΓΩΝ 19.12.21

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 12.15  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΡΕΠΟ

3Η ΑΓΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 22.12.21

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 21.30  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21.30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ  ΡΕΠΟ

4Η ΑΓΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ  05.01.21

 ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 21.30  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  21.15 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΡΕΠΟ

5Η ΑΓΩΝ 09.01.22

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 08.45  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  ΡΕΠΟ

6Η ΑΓΩΝ 16.01.22

ΚΛ.ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΟΣ  - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ ΡΕΠΟ

 

7Η ΑΓΩΝ 23.01.22

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ12.15  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ –ΡΕΠΟ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ

*Α.Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Έδρα: Κλ. Αγ. Δημητρίου (Θεομήτορος 80 Αγ. Δημήτριος) τηλ. 9817805
Γραφεία: Θεομήτορος 80 Αγ. Δημήτριος  τηλ 2130235096 fax. 9951717 
Χρώματα: Mπλε –Πορτοκαλί Πρόεδρος: Λειβαδάρας Χριστόφορος 6976618404
Υπεύθυνοι: Τερκεσίδης Ραφαήλ 6972148282   
Προπονητής : Τερκεσίδης Ραφαήλ 6972148282   
Email : 
info@dafniagioudimitriouwbc.gr    
athkakouri@yahoo.gr

 

 

ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

Έδρα: Κλ. Βούλας Γεννηματάς  (Λυκούργου και Βενιζέλου 17 Βούλα  τηλ.2108953823
Γραφεία: Κλ. Βούλας Γεννηματάς  (Λυκούργου και Βενιζέλου 17 Βούλα  τηλ.2108953823
Χρώματα: Μπλέ –Κόκκινο –Άσπρο  Πρόεδρος: Βασιλειάδης Χρήστος
Υπεύθυνοι: Κετσελίδης Γεώργιος 6947771986
Προπονητής: Πολίτης Παναγιώτης  6980117457 
Email : 
info@proteasvoulas.gr    panospolitis1984@gmail.com 

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

Έδρα: Νέο κλ. Αγ. Δημητρίου (Eλευθερωτών 25) 2109734794 
Γραφεία: Νέο κλ. Αγ. Δημητρίου (
Eλευθερωτών 25) 2109734794 
Χρώματα: Κόκκινο –Άσπρο  Πρόεδρος: Σκουλίκας Δημήτρης
Υπεύθυνοι: Τσιρογιώργης Γεώργιος 6944366386 -Σταμούλης Δημήτριος  6937810545  
Προπονητής: 
Aνδρεοπούλου Κατερίνα 6941570707
Email : 
kronosbcmail@gmail.com 
tsirosg@yahoo.gr 


ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Έδρα : Κλ. «Ανδρέας Βαρίκας»   (Αγ, Ανδρέα 16 Ν. Σμύρνη  )

Γραφεία:  Ι. Χρυσοστόμου 1 Ν. Σμύρνη 2109339335 –fax 2109323550

Xρώματα: Kόκκινο -Μπλε Πρόεδρος : Άρης Μισαηλίδης 

Υπεύθυνοι : Κοψιάς Νικόλαος 6977016197

Προπονητής: Δενδρινός Αλέξανδρος 6948745418

Email   panioniosba@gmail.com   

    

ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Έδρα : Κλ. Εσπερος Καλλιθέα (Μίλωνος και Χαρ. Τρικούπη  Καλλιθέα )2109239607

Γραφεία:  Μίλωνος 2 & Χαρ. Τρικούπη κλ. Έσπερος 2109239607 fax 2109214944

Xρώματα: Kίτρινο -Μπλε Πρόεδρος : Σάββας Βαλαβάνης 6932389668 

Υπεύθυνοι : Κοσκινάς Γεώργιος 6938042001   

Προπονητής: Σαββούρδος Γεώργιος 6977455943

Email  esperideskallitheas@gmail.com 

 

ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ  

Έδρα: Κλειστό Γέρακα (Λεωφ. Γέρακα &, Ηρακλειάς ) 2106655412 
Γραφεία: Κλειστό Γέρακα (
Λεωφ. Γέρακα &, Ηρακλειάς ) 2106655412 
Χρώματα: Μωβ  –Άσπρο  Πρόεδρος: Βασίλης Στεργίου
Υπεύθυνοι: Γεωργακόπουλος Γεώργιος 6948514645

Προπονητής: Γεωργακόπουλος Γεώργιος 6948514645
Email   
info@kronosgerakawbc.gr 


 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

¨Εδρα : Κλειστό Π. Γιαννακόπουλος (Αν. Τσόχα και Π. Κυριάκου Αμπελόκηποι)

Γραφεία:  Παράσχου 143 3ος όροφος τηλ.2106446291

Xρώματα: Πράσινο –Λευκό  Πρόεδρος : Τάκης Μαλακατές Υπεύθυνοι : Μάκης Κουτσονικόλας  6947705704 

Προπονητής: Τσεμπέρης Γιάννης 6984459948 

Email m.koutsonikolas@panathinaikos1908.com

Post Top Ad