Οι U13 είχαν εύκολο έργο με την Ελευθερία Μοσχάτου στα πλαίσια του τουρνουά ΕΣΚΑΝΑ (37-13) . Συγχαρητήρια στα κορίτσια μας και τις προπονήτριες για την εξαιρετική παρουσία και το ήθος τους ....
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σκορδά , Νικολακοπούλου): Κορομηλά , Στεργίου Χριστίνα, Γιαννικίδου , Κέλμανλη , Μπανάκου , Ψωμά , Τσαντέ , Κότσι ,. Γκλιόνι, Βλάρα-Σπυριδάκη , Νικολακοπούλου , Ρηγούτσου , Αρχιμανδρίτη , Γεωργοπούλου , Στεργίου Χρύσα
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Κακαβάνος): Γκράση , Σπαθάρη , Βρεττού , Μαρούλη , Βλαχοπούλου , Ζοργιάνου, Σίμου ,Αλεβίζου , Κωνσταντινοπούλου , Μαλετσάϊ ,.Παλατσοπούλου, .Σέλλη
Κοπή πίτας για τα τμήματα υποδομών
Τα αρχάρια
Οι under 13
Παρών ο δημοτικός σύμβουλος κ. πρόεδρος της πρωτοβάθμιας κ. Κουτσογιάννης
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQ8csM8q4VpKgfVGSlEmepULNqn-KdTyaohCvs04ClKYAaIVk_w7p413FMFPNBcF861klxYFhYveSYoEVQOsWA5NUXZOxp0oKBQ-YCYolcHzJWpAov3iwrqdfh6NZDLBiXHE6DKislGfRiGHeAtxx5rCtFHNAmw0MVBkkV_4XYbVYhPcwD2Ys8CwvmUA/s320/u15%20nikitria.jpg)
Κοπή πίτας για τα τμήματα υποδομών
Τα αρχάρια
Οι under 13
Παρών ο δημοτικός σύμβουλος κ. πρόεδρος της πρωτοβάθμιας κ. Κουτσογιάννης
Η Δέσποινα Κέλμανλη ήταν η τυχερή του φλουριού
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhQ8csM8q4VpKgfVGSlEmepULNqn-KdTyaohCvs04ClKYAaIVk_w7p413FMFPNBcF861klxYFhYveSYoEVQOsWA5NUXZOxp0oKBQ-YCYolcHzJWpAov3iwrqdfh6NZDLBiXHE6DKislGfRiGHeAtxx5rCtFHNAmw0MVBkkV_4XYbVYhPcwD2Ys8CwvmUA/s320/u15%20nikitria.jpg)