![](http://2.bp.blogspot.com/-qjSnOUWbqEE/USDoCy4vz7I/AAAAAAAAMN8/JzC-_j5D3fI/s320/13169_10200481547541791_1533156812_n.jpg)
Χωρίς να πιάσουν καλή απόδοση και με δεδομένη την απουσία της τραυματισμένης Θεοδώρου οι κορασίδες νίκησαν μάλλον φυσιολογικά 49-38 τον Κρόνο με τον οποίο δεν αγωνίστηκαν επίσης Μαντά , Ρούτση και Ζουρτσάνου .
![](http://3.bp.blogspot.com/-9MsvXExj5FM/USDoG9yM41I/AAAAAAAAMOE/28Ep2Rnh_JU/s320/60707_10200481556862024_224989690_n.jpg)
Οι δικές μας δεν έπαιξαν καλά έστω και αν δεν απειλήθηκαν ουσιαστικά και διατήρησαν ο αήττητο αλλά επειδή πλησιάζουν τα πλέϊ οφ και πρέπει να ανέβει το επίπεδο ετοιμότητας χρειάζεται εγρήγορση και κυρίως συσπείρωση .
Δεκάλεπτα : 07-12, 15-30, 28-33, 38-49
Διαιτητής : Μαυρέλης
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Βασιλάκος, Περαντωνάκης): Τζανετάτου , Κουτσιαύτη , Κάππου 4, Αντωνοπούλου , Πυλιώτη , Παναγιωτοπούλου Ε. 6, Παναγιωτοπούλου Α. 3, Γκέργκι 9, Ντέσπα , Γασπαράτου 1, Πετράκη 7(2), Μυλωνάκη 8
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Κόμης, Ξηρογιάννη ): Χατζηβασιλείου 5(1), Λεμπέση , Λέκα , Κολλάτου 18(1) , Καραμπάτσου 3, Μάλαμα 8(2), Στεφάνου 10, Σώμου 5(1) , Σούλτη , Τσελεπίδου ,