![](http://4.bp.blogspot.com/-LhUOTGDqHdg/UoCw7i-Ez-I/AAAAAAAARpI/UlSByomTpdA/s320/3+on+3+2013+%CE%91%CE%9D%CE%91%CE%9C%CE%9D%CE%97%CE%A3%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%97+2.jpg)
Δείτε και άλλες φωτογραφίες από το Τουρνουά: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.386893571440702.1073741881.216930155103712&type=1
Στο διαγωνισμό Τριών Πόντων νικητές ήταν ο Νίκος Τσουράπας (Δημοτικό) και ο Νίκος Σιδέρης (Γυμνάσιο-Λύκειο).
Τους διαγωνισμούς και τις προσπάθειες των παιδιών παρακολούθησε ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Μίσσας.
Στο τουρνουά παραβρέθηκαν και έκαναν τις απονομές στους νικητές των διαγωνισμών ο Δήμαρχος Καλλιθέας, Κώστας Ασκούνης, ο πρόεδρος του Οργανισμού Παιδικής Αγωγής και Άθλησης (ΟΠΑΑ) «Γιάννης Γάλλος», Γιώργος Μαργωμένος, ο πρόεδρος ΕΣΚΑΝΑ, Γιάννης Παλάτος, ο γ.γ. ΕΣΚΑΝΑ, Βαγγέλης Λυμπεράτος, τα μέλη του ΟΠΑΑ, Μπάμπης Αμαραντίδης και Σάββας Βαλαβάνης.
Η CHAMPION, η SPALDING και η AVIS, συμπαραστάτες στην προσπάθεια της ΕΟΚ για την ανάπτυξη του αθλήματος της καλαθοσφαίρισης, επιβραβεύουν τα παιδιά τόσο για τη συμμετοχή, όσο και για τις νίκες τους, στους διαγωνισμούς που διεξάγονται