![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPJUYxcuyI_H9PQmmxSCXogE6RYuX6b2bP0ZyZTPO67q8CnDsOiQws0Qdy9c1C1dwlDrFb189TzRDEEwR6bsmS9O52VcVeQEkC3I-IzxQ7TSs0r5srUD7lDjY7PMx2E_8MNCHT9TcuQkGn/s320/DSCN6997%5B1%5D.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhzXmNnXPSA08Y4aEocoCrKPH_i1kvDploZ2XTH4PJV4jB7QPuHWC_RhxKjNZP09e9XmiXvAzp7kghIhlQ_WuI8rMG0njEih4oTlBKgb5HU-iEICGwIGHqU7hl-zmcX6nD5qUBNruFyu8Lv/s320/DSCN6993%5B1%5D.jpg)
Για τον αγώνα τώρα . Αμφίρροπος σε όλη του την διάρκεια. Οι μικρές έδειξαν χαρακτήρα ήταν καλύτερες και νίκησαν σε ένα κρίσιμο για την συνέχεια αγώνα . Όλες έβαλαν ένα λιθαράκι αλλά να κάνουμε μια ιδιαίτερη μνεία σε τρία παιδιά που είναι ένα χρόνο μικρότερα και βελτιώνονται καθημερινά . Πένυ Παπαδημητρίου , Αναστασία Τζινλή και Βούλα Νικολαίδου . Μπράβο κορίτσια , μπράβο σε όλες . Μην ξεχνάτε ότι οι παρέες γράφουν ιστορία και οι φανέλες που φοράτε είναι βαριές .Τα προηγούμενα δύο χρόνια υπήρξατε πρωταθλήτριες Ελλάδας . Τώρα αν κάποιοι το ξεχνούν ας τους το θυμίσετε εσείς με τα κατορθώματά σας .
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCutZPLa_CGcNufDtMk01ozjol53bsaAL7GgcbjJrjPC_UBvKF4RXOtkbBQ2t4Qbx6PUpE8ALXixPnYl17XsmIbKrhV-MUCNsBahtpbDBieS4bPsJuw66Om3Mf9VRy79VFgMeg_Yg1-CeW/s320/panionios+ikaros+kor+1.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjI8KQLeHDBsTsTf7D6xR1L3gNqwjQhXRfy9BVleVWhOMuvsQbEjbep9E5eA1Ds6mfoItY3sM7YWi_hRNGQwyV-oqq4mHJ2JIXvmRKTlv-ThcG7RLhju6Tulq1ZFHJSwxH18VXHsn4jTcoB/s320/panionios+ikaros+2.jpg)
Τα δεκάλεπτα: 14-11, 19-25, 29-31, 40-45
Διαιτητής : Μαυρέλης
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γεωργίου, Χαλιβίδου):Ολυμπίου, Στυλιανουδάκη 2, Καμπαδάκη 4, Αντωνιάδου, Μαλανδράκη, Λέκα 8, Ξένου, Καραμήτρου 15(3), Τρικαλιώτη 11.
ΙΚΑΡΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Γωνιωτάκη): Χατζηβασιλείου ,
Λεμπέση 2, Λέκα 5(1) , Ζάχου , Παπαδημητρίου 10, Σταυροπούλου 4, Τζινλή 10,
Κρινά , Νικολαίδου 10, Τσελεπίδου 4, Κόντου