Παράλληλα ο σύλλογος ανακοίνωσε την συνεργασία για τρίτη συνεχή σεζόν με τον φυσιοθεραπευτή Λεωνίδα Ζάγουρα που έχει κάνει εξαιρετική δουλειά όχι μόνο στην γυναικεία ομάδα αλλά και στα τμήματα υποδομής του συλλόγου με τις εξαιρετικές του γνώσεις και τον άψογο επαγγελματισμό του και εμπειρία του .
Post Top Ad
14.6.16
Νέο απόκτημα η Ευηλία Ζαχαράκη -Ανανέωσε ο Ζάγουρας
Post Top Ad
Author Details
Η ομάδα ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ αποτελεί ένα από τα κεντρικά κύτταρα αθλητισμού στον Δήμο Καλλιθέας και δραστηριοποιείται στα γυναικεία τμήματα μπάσκετ όλων των ηλικιών. Τα τμήματα τα στελεχώνουν μικρές και μεγάλες αθλήτριες στην πλειοψηφία τους αποτελούν δημότες του Δήμου όπου εδρεύει ο σύλλογος.