Πρεμιέρα το Σαββατοκύριακο στο 14ο τουρνουά "Κώστας Κουρκουλάκος" - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

  • ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
  • ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ
  • ΟΜΑΔΑ
  • ΜΠΑΣΚΕΤ

Hot

Post Top Ad

15.10.20

Πρεμιέρα το Σαββατοκύριακο στο 14ο τουρνουά "Κώστας Κουρκουλάκος"

 


 Η κλήρωση του 14ου τουρνουά παγκορασίδων έγινε και αναλυτικά τα ζευγάρια και οι ημερομηνίες εχουν ως εξής : 

14Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΚΟΣ

 

A΄ ΓΥΡΟΣ  

1Η ΑΓΩΝ 18.10.20

ΣΑΒΒΑΤΟ 17.10.20 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ  45-46

ΚΥΡΙΑΚΗ  18.10.20 ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 12.15  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  36-52

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.10.20 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.15  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  53-37

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.10.20 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  14.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ  70-35

 

2Η ΑΓΩΝ 25.10.20

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 08.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 

 ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 11.45 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 

 

3Η ΑΓΩΝ 01.11.20

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -   ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 

 

4Η ΑΓΩΝ 08.11.20

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 11.45  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ -  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 

5Η ΑΓΩΝ 15.11.20

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  12.15 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ. 09.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  14.15  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 

 

6Η ΑΓΩΝ 22.11.20

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜΗΤ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ 

 

 

7Η ΑΓΩΝ 29.11.20

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

 

 

 

  

                                                                                                    Β΄ΓΥΡΟΣ

1Η ΑΓΩΝ 06.12.20

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  18.30  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

 

2Η ΑΓΩΝ 13.12.20

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ -  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 

 

3Η ΑΓΩΝ 20.12..20

ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. ΘΕΟΜΗΤ. 09.00  ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  03.01.21  ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 11.45  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 

 

4Η ΑΓΩΝ 10.01.21

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

5Η ΑΓΩΝ 17.01.21

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 11.45 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

 

6Η ΑΓΩΝ 24.01.21

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ  18.30  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  14.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

7Η ΑΓΩΝ 31.01.21

ΚΛ. Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 11.45  ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΛ. ΓΕΡΑΚΑ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Post Top Ad